Karty

Karta VISA BUSINESS ZBLIŻENIOWA:

Międzynarodowa karta płatnicza Visa business zbliżeniowa umożliwia dostęp do środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym w złotych. Za pośrednictwem karty można realizować płatności za towary i usługi w sklepach lub wybrać gotówkę w bankomacie zarówno w kraju jak i za granicą.

kartaplaneta

  • Cechy karty:
  • Swobodny dostęp do gotówki w bankomatach z logo VISA i za granicą przez całą dobę;
  • Wypłata gotówki z bankomatów SGB bez prowizji;
  • Możliwość dokonywania transakcji w internecie;
  • Brak prowizji od transakcji bezgotówkowych;
  • Karta wydawana na okres czterech lat, z możliwością wznowienia na kolejny okres;

 

Co to jest usługa 3D Secure?

Usługa 3D Secure to dodatkowe, darmowe zabezpieczenie płatności kartą w internecie.

 

Jak działa usługa 3D Secure?

Jeśli płacisz kartą płatniczą w sklepie internetowym, który obsługuje 3D Secure, wymagane może być dodatkowe potwierdzenie transakcji.

Zakupy kartą w internecie z usługą 3D Secure potwierdzisz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D Secure (jednorazowego kodu SMS), które otrzymasz na numer telefonu komórkowego podany przez Ciebie do kontaktu w Twoim Banku.

Odpowiedź na pytanie weryfikacyjne ustalisz w placówce Twojego Banku lub poprzez bezpłatną infolinię pod numerem 800 888 888 lub 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Wpisując odpowiedź na pytanie weryfikacyjne pamiętaj, że musi być zgodna z tym co zostało podane w Banku lub na Infolinii. Koniecznie zachowaj odpowiednią wielkość liter i prawidłowo wpisz wszystkie znaki polskie i specjalne.

Pamiętaj, że jeśli żadna ze wskazanych metod potwierdzania transakcji nie została przez Ciebie wybrana, nie zapłacisz kartą w internecie z użyciem metody 3D Secure.

 

Aktywacja usługi 3D Secure

Usługa jest automatycznie włączana przy aktywacji karty.

 

Więcej informacji w placówkach Banku Spółdzielczego w Iłowie.

Gwarancje

 

bfg logo

IPS-SGB

sgb ips modul

USŁUGI ZAGRANICZNE

przekazy