Karty - firmy i instytucje

VISA BUSINESS ZBLIŻENIOWA:

Międzynarodowa karta płatnicza Visa Business zbliżeniowa umożliwia dostęp do środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym w złotych. Za pośrednictwem karty można realizować płatności za towary i usługi lub wybrać gotówkę w bankomacie zarówno w kraju jak i za granicą.

 

kartaplaneta

 

Cechy karty:

  • Swobodny dostęp do gotówki w bankomatach z logo VISA i za granicą przez całą dobę;
  • Wypłata gotówki z bankomatów SGB bez prowizji;
  • Możliwość dokonywania transakcji w Internecie, usługa 3D-Secure;
  • Brak prowizji od transakcji bezgotówkowych;
  • Karta wydawana na okres czterech lat, z możliwością wznowienia na kolejny okres;

 

 

Usługa 3D-Secure

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

 

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła.

 

Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

W procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank – w celu uzyskania hasła klient powinien skontaktować się z oddziałem Banku. Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet.

 

Rejestracja karty Visa Business zbliżeniowa w usłudze 3D-Secure

 

Więcej informacji w Banku Spółdzielczym w Iłowie.

 

 

Gwarancje

 

bfg logo

IPS-SGB

sgb ips modul

USŁUGI ZAGRANICZNE

przekazy