Aktualności

Komunikat

KOMUNIKAT

 

W związku z występowaniem zagrożenia epidemicznego mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników oraz klientów Zarząd Banku podjął decyzję, że od 26.03.2020 roku wszystkie placówki Banku – aż do odwołania – będą czynne dla klientów w skróconym czasie tj.:

 

1. Centrala Banku w godzinach od 7:30 do 14:00,

2. Oddział w Brzozowie w godzinach od 7:30 do 13:30,

3. Punkt Obsługi Kasowej w Czerwińsku nad Wisłą w godzinach:

                8:00 do 13:00.

 

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Iłowie

Wycofanie list haseł jednorazowych

Zmiana sposobu autoryzacji przelewów  oraz dwustopniowe logowanie w IB

 

Bank Spółdzielczy w Iłowie informuje, że w związku z wejściem w życie przepisów Dyrektywy Parlamentu Europejskiego nr 2015/2366 z dnia 25.11.2015r. w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego tzw. Dyrektywy PSD2 ulega zmianie sposób autoryzacji przelewów w systemie bankowości internetowej na autoryzację SMS. Możliwość autoryzacji listami haseł jednorazowych została wyłączona. Jedynym sposobam autoryzacji będzie opcja SMS. Zostanie również włączone 2 stopniowe logowanie. W celu zalogowania się do IB należy najpierw podać identyfikator i hasło a następnie wpisać dodatkowe hasło z SMS wysłane przez Bank. Zapraszamy do naszych placówek Banku w celu zmiany sposobu autoryzacji.

Wniosek Rodzina 500+ i 300+

500 plus 300 plus

WNIOSEK RODZINA 500+ i 300+ NA DOBRY START W BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ

 

Z przyjemnością informujemy Państwa, że Bank Spółdzielczy w Iłowie udostępnił Klientom możliwość składania wniosków o wypłatę świadczenia w programie „Rodzina 500+” i "300+ na Dobry Start" w bankowości elektronicznej w zakładce "Świadczenia"

 

Klienci korzystający z bankowości elektronicznej mogą samodzielnie wypełnić formularz wniosku o świadczenie oraz wysłać wypełniony wniosek, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Złożenie wniosku jest bezpłatne i nie wiąże się z koniecznością instalacji dodatkowych aplikacji czy oprogramowania.

Stosowanie zasad Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych

Zarząd Banku Spółdzielczego w Iłowie informuje, że stosuje Zasady Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych przyjęte uchwałą Komisji Nadzoru Finansowego nr 218/2014 z dn. 22 lipca 2014 roku (Dz. Viz. KNF poz. 17)". Informacje na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zastrzeganie kart!

karty

 

Szanowny Kliencie, w przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić: Zespół Zastrzegania Kart Numer telefonu dostępny całą dobę: 22 515 31 50. Dzwoniąc z zagranicy, należy wybrać: +48 22 515 31 50. Zastrzeżenie dokonane telefonicznie należy osobiście potwierdzić w Oddziale Banku, który wydał kartę.

 

Można także skorzystać z serwisu zastrzegam.pl

 

Pamiętaj! Im szybciej nastąpi zastrzeżenie, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo wystąpienia strat powstałych w wyniku nieuczciwego wykorzystania karty!

Więcej artykułów…

  1. Płać bezpiecznie w Internecie!

Gwarancje

 

bfg logo

IPS-SGB

sgb ips modul

USŁUGI ZAGRANICZNE

przekazy